Beşiktaş 5 koronavirüs vakası daha bildirdi

bets10 referans

İstanbul kulübü 12 Kasım’da yaptığı açıklamada, Türk futbol kulübü Beşiktaş’ın beş oyuncusu daha COVID-19 için pozitif test yaptı.

Beşiktaş, yaptığı açıklamada, bu beş oyuncudan ikisinin şu anda milli takım kamplarında olduğunu söyledi.

Kulüp, enfekte kişiler için izolasyon ve tedavi sürecinin COVID-19 protokollerine göre hemen başladığını da sözlerine ekledi.

Etkilenen oyuncuların isimleri açıklanmadı.

Pazartesi günü Türkiye Süper Lig kulübü, üç oyuncunun virüs için pozitif test yaptığını açıkladı.

betson mobilreferans
Ligi'nde büyük heyecan sürüyor. Günün maçlarından biri de arasındaki mücadele olacak. tarihinde oynanacak müsabakanın başlangıç saati açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre yayın saatini araştırabilirsiniz. Pekala maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol izleyicisi olarak oynanacak olan bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırmaktasınız ama biz justin tv olarak bu yayını sizlere ücretsiz şekilde sunmaktayız. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu mücadelenin hangi kanallardan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak etmektedir. Sporseverler, arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırmaktadırlar. Bu maçı canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: kaçak izle, şifresiz justin tv izle, maçını canlı izle vs. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Ligi maçları şeklinde aramalar da baya popüler durumdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*